Zóna pre koordinátorov

Povedali o nás

Súťaž Englishstar oslovila našich žiakov a splnila aj ich očakávania, že si mohli overiť úroveň svojich vedomostí aj z cudzieho jazyka. Ako koordinátor hodnotím súťaž veľmi pozitívne. (S.Strámová, ZŠ Severná, Moldava nad Bodvou)

Chcem sa Vám veľmi poďakovať za tie krásne slová, ktorými ste ma potešili. Je naozaj povzbudzujúce čítať Vaše riadky. Englishstar bola moja prvá anglická súťaž a milo ma prekvapil Váš pozitívny prístup. Deťom sa hlavne páčilo farebné spracovanie testov a určite sa mnohí z nich zapoja aj nabudúce. (J.Urbanová, ZŠ Domaniža)

Veľmi si vážime spoluprácu s Vami a veríme, že sa snažíte vytvoriť kvalitné testy. Naši žiaci sa každý rok tešia na Englishstar, o čom svedčí aj zvýšený záujem v porovnaní s minulým rokom. Už teraz sa tešíme na testovanie v budúcom školskom roku. (S.Belončáková, ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá)

Dobrý deň,  chcem sa Vám poďakovať za Vašu súťaž, za diplomy a perá, ktoré ste nám poslali. Žiaci sa veľmi tešili. Jedinú pripomienku by som mala k tomu, že možno by bolo lepšie keby súťaž prebiehala skôr ako bolo teraz, že 19.mája, lebo aj vyhodnocovanie potom bolo také rýchle, keďže s blíži koniec roka. Tiež by bolo dobré, ak by ste aj testy posielali možno deň pred písaním testu, lebo týždeň dopredu je skoro. To sú naše postrehy. Ale inak to bolo super. Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu, za vašu ochotu a čas odpovedať na naše otázky, ktoré ste riešili promptne. Prajeme vám pekný deň a tešíme sa na ďalší rok.  (ZŠ J.F.Rimavského, Hnúšťa)

Dobrý deň, aj ja sa Vám chcem poďakovať za naozaj dobrú spoluprácu a tiež aj za pochopenie, ak som niečo nevedela, keďže to bolo prvýkrát , čo som sa zapojila do súťaže so svojimi žiakmi. Súťaž sa mi veľmi páčila. Najmä to, že je to súťaž, ktorá naozaj preveruje vedomosti žiakov, ktoré majú dosiahnuť v tom ročníku, do ktorého aktuálne chodia. A to potešilo aj samotné deti. Myslím, že ich táto súťaž veľmi motivovala. Je to súťaž, ktorá neskúša žiakov z toho, čo nevedia, ale z toho čo vedia, alebo by naozaj mali vedieť. A také by mali byť súťaže. Veľmi oceňujem aj celkový vzhľad testov- krásne, farebné, jasné, zrozumiteľné, super. Po otázke, či by žiaci do toho išli aj na budúci rok, nadšene súhlasili. Taktiež oceňujem aj diplomy- krásne, na úrovni a ešte aj vypísané! Ďakujem, žiakom sa veľmi páčili. Samozrejme, aj perá s logom. Akurát by som možno odlíšila diplomy pre 100% -ných súťažiacich. Aby boli trochu viac vyzdvihnutí.  Ešte raz , ďakujem za túto súťaž. Prajem Vám pekný deň a aj celé leto.  (J.Chovancová, ZŠ s MŠ Nová Bystrica)

Celkově bych soutěž zhodnotila pozitivně. Jen mi přišlo, a z výsledků testů je to zřejmé, že byly testy příliš jednoduché. Možná to byl z hlediska motivace žáků cíl, ale klidně bych se pro příště nebála vypracovat testy obtížnější. Děkujeme za to, že jsme se mohli zúčastnit a přejeme mnoho dalších úspěšných ročníků soutěže. (M.Humhalová, ZŠ Odolena Voda, Česko)

Veľmi dobrá súťaž, všetko skvelé zabezpečené. Žiaci sa veľmi potešili cenám. Určite sa zapojíme aj  nabudúce.  (M.Mitková, ZŠ Korňa)

Dobrý deň, diplomy aj ceny som obdržala v poriadku. Ďakujem za dobrú spoluprácu. Tento rok sa nám zdali testy v 1. , 3. a 4. ročníku menej obtiažne. Nabudúci rok môžete trošku pritvrdiť. Diplomy odovzdá p. riaditeľ na celoročnom vyhodnotení, ktoré máme 29.6. aj s ohňostrojom. Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň.  (M.Rudinská, ZŠ Nábrežná, Nové Zámky)

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za diplomy, perá a tešíme sa, že jedna žiačka mala šťastie aj na anglickú literatúru. Súťaž sa nám veľmi páči ,testy sú veľmi pekne pripravené, farebné, zaujímavé úlohy a je tam naozaj to, čo sa deti v danom ročníku učia. (V.Horniaková, ZŠ s MŠ Skačany)

Dobrý deň, tešili sme sa, že naši žiaci zvládli testy všetci nad 80%, poväčšine nad 90. Je to tým, že písali tí, ktorí sú najšikovnejší…mnohí povedali, že to bolo ľahké a mali to za najviac za 15 – 20 min. Komunikácia s Vami aj spolupráca bola na výbornej úrovni. Možno ak by bolo možné súťaž dať o niečo skôr. (G.Mahútová, ZŠ Laca Novomeského, Košice)

Dobrý deň, chcem Vás veľmi pochváliť za zostavenie testov, ktoré boli naozaj zostavené podľa učebných osnov a štandardov. Pri testovaní nenastali žiadne problémy. Žiakom sa súťaž veľmi páčila. A sme veľmi radi, že sa myslí aj na malých žiakov na prvom stupni v rámci cudzích jazykov. (B. Rusnáková, ZŠ Komenského, Veľký Krtíš)

Dobrý deň, ďakujeme pekne za spoluprácu aj my, tešíme sa, že sa zapojilo na našej škole také množstvo detí a sme spokojní s ich výsledkami.  Do budúcna by sme však radi uvítali adekvátnejšie ocenenia pre 100% riešiteľov. (J.Panicová, ZŠ Alexyho, Zvolen)

Dobrý deň, veľmi pekne Vám chcem poďakovať za darčeky a hlavne diplomy, ktoré boli ozaj pekné a žiakov veľmi potešili, keďže väčšina mala zlatú medailu. Určite by sme mali záujem zúčastniť sa aj o rok. Celkovo sme boli so súťažou spokojní, čo boli v testoch preklepy, tak to som Vás hneď informovala a inak nemám čo vytknúť. Komunikácia a jednanie z Vašej strany bolo úplne bez problémov, všetko prišlo načas, tak ako ste sľúbili. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa opäť o rok. (S.Fuzáková, ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra)

Dobrý deň, žiaci sa testov dosť obávali, ale keď sa s nimi zoznámili, tak boli pozitívne naladení, lebo im nerobili problémy a zvládli ich. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. (G.Turčanová, ZŠ J.V.Šimka, Žitavany)

Dobrý deň,  ešte raz sa chceme poďakovať za krásne ocenenia, zorganizovanie súťaže a spoluprácu. (A.Dávidová Vidorvá, ZŠ J.G.Tajovského, Senec)

Dobry den, skvely napad a organizacia. Sklaniam sa pred vami a konecne sa aj nasa skola zapojila do cohosi v podpore vzdelavania deti v jazykoch.  (Verešová, Bratislava)